Информация

Это полезно прочитать:

Упаковка и стоимость:

Другие продукты из группы 'Антипаразитарные':

БИОРЕЗОНАНСНОЕ КОМПЬЮТЕРНОЕ ОБСЛЕДОВАНИЕ ОРГАНИЗМА:

Компьютерная Имаго-диагностика
Подбор программы оздоровления. Предварительная запись по тел. 0 (50) 443-66-21

АППАРАТНАЯ ДЕТОКСИКАЦИЯ ОРГАНИЗМА!

Эффективная возможность для сохранения здоровья и улучшения физического состояния организма при помощи прибора Detox SPA BIO (Детокс). Детокс Принципиально новое лечение - ДЕТОКСИКАЦИЯ, то есть прямое удаление из внутренней среды человека токсичных веществ.
Подробнее…

АКЦИЯ! При покупке 7 процедур курса детоксикации в ПОДАРОК минеральный комплекс Спектрамин

Боитесь заболеть? Укрепляйте свой иммунитет!!!

Витабаланс 2000 - комплексный поливитаминный и минеральный комплекс - одна таблетка обеспечивает суточную потребность организма.

Магнум С - витамин С - эстеризированная форма, быстро усваивается и повышает защитные силы организма в профилактике и лечении инфекционных и вирусных заболеваний, в таблетке 500 мг.

Защитный комплекс - имеет растительное происхождение, обладает иммуномодулирующей и антиоксидантной активностью.

Консультация и заказ по тел. +380 (50) 443-66-21

Продукция Компании "Витамакс". При заказе - скидка 20%!

Інвасепт

Інвасепт

Інвасепт – це природній санітар нашого організму. Сприяє виведенню з тканин отрути та шкідливих речовин: пестицидів, іонів важких металів, радіоактивних елементів, підтримуючи при цьому бактеріологічний баланс організму. Є оптимальним натуральним сорбентом и сприяє виведенню паразитів. Має антипаразитарну активність приблизно до 100 паразитарних інвазій (в т.ч. лямбліоз,амебіаз и т.д.)

Сприяє нормалізації обміну речовин в організмі. Стабілізує окислювально-відновні процеси. Нормалізує порушення менструального циклу. Покращує функцію печінки та знижує рівень холестерину в крові. Покращує перистальтику кишківника, перешкоджаючи розвитку гнильної флори та захищаючи стінки кишківника від шкідливої дії паразитів та токсинів. Нормалізує «стілець», позитивно діє на функціональний стан кишківника та його мікрофлори. Покращує травлення, нормалізує апетит, має жовчогінні, спазмолітичні та ранозагоювальні властивості.

Має антимікробну, фунгіцидну, бактеріостатичну дію. Має детоксаційні, загальнозміцнюючі, імуностимулюючі, протиалергічні властивості.

Біологічно активна добавка, отримана з рослинної сировини вакуум-конденсаційним методом при помірному температурному режимі 36°С, зі збереженням лікувальних властивостей до 90%.

Рекомендується застосовувати як загальнозміцнюючий засіб до раціону харчування:

  • для профілактики і допоміжного лікування вірусних, інфекційних і паразитарних захворювань;
  • для підвищення загальної опірності організму, імунітету;
  • для поліпшення функцій шлунково-кишкового тракту і жовчного міхура;
  • для оптимізації лікування проявів клімактеричного синдрому і порушень менструального циклу;
  • для виведення токсинів, важких металів, радіонуклідів та загального зміцнення організму.

Склад:

Пектинат

Активізує захисну функцію організму, його неспецифічну імунологічну реактивність, клітинні і гуморальні механізми, що відповідають за антимікробний і антитоксичний захист. Пектинат збільшує ріст і поглинальну здатність фагоцитарних клітин, підвищує бактерицидну активність лізоциму в крові і шлунковому соку, пригнічує резистентність деяких вірусів. Препарат покращує метаболічну функцію печінки і моторну функцію кишечника, перешкоджає розвитку гнильної мікрофлори. Пектинові речовини є найбільш оптимальними природними адсорбентами, забезпечуючи індивідуальний захист від несприятливих факторів, а також потенціюють дію багатьох фармпрепаратів і біологічно активних речовин лікарських рослин. Ці властивості дозволяють використовувати пектинат для профілактики та оптимізації лікування вірусних та інфекційних захворювань.

Розмарин лікарський

Хімічний склад: ефірна олія, алкалоїди, гіркота пікросальвін, дубильні речовини, флавони, ?-ситостерин, амирин, бетулін, холін, смолисті речовини, віск, нікотин-амід, нікотинова, урсолова, розмаринова, гліколева, кавова кислоти, мінеральні речовини та ін .

Основні властивості і застосування: Розмарин лікарський має виражені тонізуючі, спазмолітичні та антимікробні властивості. Препарати рослини пригнічують віруси герпесу і грипу, покращують мозковий і периферичний кровообіг, зменшують спазми жовчовивідних шляхів і кишечника, сприяють нормалізації менструального циклу. Розмарин показаний у відновлювальних заходах при розумовомій, психічній і фізичній перевтомі, для підвищення стійкості до стресів та інфекційних захворювань.

Пижма звичайна

Хімічний склад: Сесквитерпеновий лактон танацетін, флавоноїди (кверцитрин, лютеолін, лютеолін-7-глюкозид і ін.), каротиноїди, летючі алкалоїди, галова, кавова, танацетова і хлорогенова кислоти іта ін.

Основні властивості і застосування: Пижма звичайна має виражену протипаразитарну і бактеріостатичну дію, навіть на стійкі до антибіотиків форми мікроорганізмів, тому є хорошим профілактичним засобом від інфекційних захворювань. Препарати з рослини посилюють секрецію шлунково-кишкового тракту; покращують процес травлення; активізують жовчовиділення, надають спазмолітичний і протизапальний ефект. Рослину застосовують при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, гипацидному гастриті, а також при глистній інвазії (аскаридах, гостриках). Пижма вибірково підвищує тонус гладкої мускулатури матки, тому її рекомендують при дисменореї і ранньому клімаксі.

Полин гіркий

Хімічний склад: глікозиди абсинтин і анабсинтин, ефірна олія, фітонциди, флавоноїди, хамазулен, дубильні речовини, капіллін, лігнани, каротин, алкалоїди, вітаміни С, В6, органічні кислоти і ін.

Основні властивості і застосування: Завдяки вмісту активних речовин , полин має широкий спектр лікувально-профілактичних властивостей. Ненасичений вуглеводень капіллін володіє фунгіцидною дією і ефективний при захворюваннях, що спричинені патогенними мікроорганізмами (японські дослідники відносять капіллін до активних антибіотиків широкого спектру дії). Терпеноїдні сполуки, що містяться в рослині, мають виражений протизапальний ефект ; стимулюють функції ретикулоендотеліальної системи і фагоцитарну активність. Гіркоти полину рефлекторно стимулюють функцію залоз шлунково-кишкового тракту і підшлункової залози; посилюють жовчовиділення і значно покращують травлення (зменшуються спастичний біль, явища метеоризму, нормалізується стілець). Абсинтин і лактони полину стимулюють фази проліферації при виразкових дефектах. Препарати з полину мають регулюючу дію при порушеннях функцій статевої сфери, тому її призначають при аменореї та гіпоменструальном синдромі центрального генезу, клімактеричному синдромі, гінекологічних запальних захворюваннях, а також при згасанні статевої активності.

Яблучний пектинат – 88.8 мг; листя розмарину -80.0 мг; трава пижми -80.0 мг; трава полину – 80.0 мг.

Допоміжні речовини: молочний цукор (лактоза) – 70.0 мг, картопляний крохмаль< 1%.

Рекомендовано вживати:

Дорослим по 2 пігулки тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі, запити водою. Курс прийому 8-12 тижнів. За необхідністю повторити через 2-3 тижні. В подальшому строк вживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Корисні поради:

Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури не вище 25 ?С, в недоступному для дітей місці.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту, діти, вагітність та період лактації.

Вироблено в Україні.

 
Назад в прайс-лист

-

Цены действуют с 01 марта 2019 года.
Вся продукция Компании 'Витамакс' сертифицирована в Украине!

Приглашаем к сотрудничеству дистрибьютеров, которые имеют опыт работы в сетевых компаниях. Для Вас новые, выгодные условия, хорошие перспективы.
Звоните: 8 (050) 443 6621

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ! КОМАНДА ВИТАМАКС.

Команда мечты

Омегалицин

Виталаминария

Эликсир молодости

Нутриклинз

Сусталайф

Натурсидин