Информация

Это полезно прочитать:

Упаковка и стоимость:

БИОРЕЗОНАНСНОЕ КОМПЬЮТЕРНОЕ ОБСЛЕДОВАНИЕ ОРГАНИЗМА:

Компьютерная Имаго-диагностика
Подбор программы оздоровления. Предварительная запись по тел. 0 (50) 443-66-21

АППАРАТНАЯ ДЕТОКСИКАЦИЯ ОРГАНИЗМА!

Эффективная возможность для сохранения здоровья и улучшения физического состояния организма при помощи прибора Detox SPA BIO (Детокс). Детокс Принципиально новое лечение - ДЕТОКСИКАЦИЯ, то есть прямое удаление из внутренней среды человека токсичных веществ.
Подробнее…

АКЦИЯ! При покупке 7 процедур курса детоксикации в ПОДАРОК минеральный комплекс Спектрамин

Боитесь заболеть? Укрепляйте свой иммунитет!!!

Витабаланс 2000 - комплексный поливитаминный и минеральный комплекс - одна таблетка обеспечивает суточную потребность организма.

Магнум С - витамин С - эстеризированная форма, быстро усваивается и повышает защитные силы организма в профилактике и лечении инфекционных и вирусных заболеваний, в таблетке 500 мг.

Защитный комплекс - имеет растительное происхождение, обладает иммуномодулирующей и антиоксидантной активностью.

Консультация и заказ по тел. +380 (50) 443-66-21

Продукция Компании "Витамакс". При заказе - скидка 20%!

Натурсептін

Натурсептін

Ефективно регулює процеси травлення, попереджає інфекційні захворювання, знижує рівень холестерину і цукру в крові,позбавляє від зайвих кілограмів, активізує сексуальні можливості, підвищує тонус організму літніх людей, уповільнюєпроцеси старіння. Рекомендований для загального зміцнення імунітету, покращення функцій шлунково-кишкового тракту і печінки. Має м’які жовчогінні та антимікробні властивості.

Біологічно активна рідина Грейпфруту, отримана методом вакуумно-конденсаційної екстракції при помірному температурному режимі 36°С, зі збереженням лікувальних властивостей до 90% без розбавлення водою чи спиртом.

  • інфекції верхніх дихальних шляхів (ГРЗ, ГРВІ, ангіна, тонзиліт, фарингіт, бронхіти, грип);
  • інфекції сечовивідних шляхів (пієліт, цистит, пієлонефрит, простатит);
  • в комплексній терапії гастритів, виразкової хвороби шлунка та 12-палої кишки (активний відносно helicobacter pylori,campylobacter jejiuni);
  • бактеріальні, вірусні (в тому числі герпес), грибкові інфекції;
  • генітальні інфекції (грибкові вагініти, вульвовагініти);
  • грибкові, бактеріальні інфекції порожнини рота;
  • ожиріння.

Грейпфрут - справжня скарбничка корисних речовин, активних комбінацій вітамінів та мінералів, які і визначають виражені фармакологічні властивості.

Плоди грейпфрута, активно впливаючи на процеси травлення, покращують вироблення жовчі, позбавляють від закрепів, використовуються в комплексних програмах при жовчнокам'яній хворобі. Відзначається позитивна динаміка при використанні грейпфрута в терапії гастритів, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, в тому числі обтяженої бактеріальною інфекцією (helicobacter pylori, campylobacter jejiuni).

Грейпфрут перешкоджає утворенню набряків, сприяє виведенню з організму зайвої рідини, токсинів, продуктів обміну. Є перевіреним засобом очищення, активізації лімфодренажних функцій, запобігає поширенню процесів запалення і виникнення пухлин.

Для позбавлення від зайвих кілограмів грейпфрутова дієта вважається однією з найбільш надійних. Біологічно активні речовини грейпфрута сприяють розщепленню більшої частини жирів, прискоренню обмінних процесів, зниженню набряку жирової тканини. Зниження ваги, при введенні в раціон грейпфрута, відбувається набагато активніше, поліпшується метаболізм вуглеводів, гальмується їх перетворення в жири.

Встановлено, що нарингенін і нарингін, біологічно активні речовини грейпфрута, беруть участь у процесах накопичення кофеїну в плазмі крові, в результаті чого посилюється його термогенний ефект, активніше розщеплюються молекули жирів, утилізуються жирові накопичення.

Додатковий вплив на процес схуднення має сам нарингін, що володіє жовчогінним ефектом, спрямованим на виведення зайвих жирів з організму. Дослідження вчених Гарвардського університету підтверджують механізми впливу грейпфрута на контроль стану жирів і глюкози в організмі людини.

Грейпфрут - справжній помічник для любителів застілля, його можна рекомендувати як засіб профілактики особам, що контролюють свою вагу, а також в якості підтримки організму в період свят.

При цукровому діабеті грейпфрут необхідний в раціоні харчування для зниження рівня цукру в крові. Дослідження, проведені в США, довели, що грейпфрут оптимізує роботу печінки, підшлункової залози, вироблення інсуліну, знижує ризик розвитку ракових пухлин (каротиноїд лікопін).

Позитивно впливаючи на нервову систему, плоди здатні підтримати емоційну рівновагу, тому рекомендовані при підвищених емоційних і фізичних навантаженнях, депресії, апатії. Вони покращують настрій (як і всі сонячні фрукти), підвищують тонус всього організму, відновлюють сили післяопераційних хворих.

Витяжка з плодів грейпфрута унікальна за антимікробними властивостями. Вона демонструє свою здатністьпригнічувати ріст потенційно небезпечних, патогенних бактерій, грибків, вірусів і одноклітинних паразитів. Лабораторні дослідження і експериментальні дані констатують ефективність грейпфрута проти бактерій, навіть у малих концентраціях. Крім того, грейпфрут виступає як активний протигельмінтний засіб.

Потужні протимікробні властивості грейпфрута визначають його призначення для надійної профілактики застуди, ГРЗ, ГРВІ, харчових отруєнь.

Регулярний прийом грейпфрута стримує розвиток хвороб цивілізації (атеросклерозу, гіпертонічної хвороби).

Склад:

  • 100% міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з плодів і кісточок грейпфрута

Спосіб застосування:

Дорослим по 7 крапель на 200 мл води двічі на день за 30 хвилин до прийому їжі. Тривалість прийому 8-12 тижнів. За необхідності повторити через 2-3 тижні. В подальшому термін вживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Корисні поради:

Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури не вище 25°С, в недоступному для дітей місці..


Протипоказання: індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту, діти, вагітність та період лактації.

Произведено в Украине.

 
Назад в прайс-лист

-

Цены действуют с 01 марта 2019 года.
Вся продукция Компании 'Витамакс' сертифицирована в Украине!

Приглашаем к сотрудничеству дистрибьютеров, которые имеют опыт работы в сетевых компаниях. Для Вас новые, выгодные условия, хорошие перспективы.
Звоните: 8 (050) 443 6621

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ! КОМАНДА ВИТАМАКС.

Команда мечты

Омегалицин

Виталаминария

Эликсир молодости

Нутриклинз

Сусталайф

Натурсидин